Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak zimy w Lublinie i regionie. Trudne warunki na drogach

Utworzony przez gosc, 15 marca 2013 r. o 07:38
To i tak wina tuska i bandy z peło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M@ri@n napisał:
Ludzie o czym wy piszecie. ja pier.. jak ktoś nie umie jeździć lub się boi w takich warunkach to niech wogóle nie rusza auta a nie jedzie środkiem drogi 5km/h i blokuje wszystkich kur.. taka
Miszcz kierownicy ,wielu po rowach stoi takich jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzczonów- Żólkiewka nie przejezdne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie warunki panują na trasie z Lublina do Warszawy?? wie ktoś może??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty wogóle gadasz chłopie, jeżdżę dzień w dzień po mieście i okolicach(dostawca) i powiem ci że dla mnie to żaden problem taka pogoda, wystarczy myśleć i przewidywać pewne akcje ludzi i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narazie jestem w domu ale za chwile jade na 2 zmiane wygladam przez okno makabra piotrowice k/lublina patrze czy jeszcze przejezdzaja samochody czy juz to jest to p a r a l i z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczcie sie jezdzic i po problemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki ofiarnej pracy Wydziałów Zarządzania Kryzysowego w starostwach sytuacja jest w 100% opanowana i nie grozi nam klęska żywiołowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam suzuzki vitara i gitara a te wasze wieswalgeny aldisraldo bloku ruha wypad z drug mamlasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trasa Kurów-Lublin,na sławinku podjazd pod górkę był zablokowany,korek zaczynał się od rondka koło Bidy,conajmniej 2h jazdy, trasa Bogucin-Krasienin zaspy,koleiny,dojechałem do Piotrowic i zawróciłem do domku =] Jakubowice zasypane-nieprzejezdne , droga na Niemce tak samo............. dane z godz 9 bajooooooooooooooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak z pociągami chełm -świdnik??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zablokowana DK 74 w Annopolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godz. 10:50 Al. Warszawska w dół od ul. Zbożowej stoi . TIR-y nie wjeżdżają pod górę w stronę al. Kraśnickiej. Wczoraj też nie wjeżdżały, ani przedwczoraj, ani w lipcu i sierpniu, i jutro też nie będą wjeżdżać - bo tam jest zakaz dla TIR-ów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś jak jest na trasie Kraśnik - Lublin??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bob napisał:
wie ktoś jak jest na trasie Kraśnik - Lublin?? [/quote] [quote name='bob' timestamp='1363342596' post='745473'] wie ktoś jak jest na trasie Kraśnik - Lublin??
prawdopodobnie leży snieg, i tworza sie male zaspy sniezne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno pociągi do Świdnika nie kursuja .... To juz prawdziwa katastrofa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wie ktoś jak Lublin - Puławy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak trasa Biłgoraj - Lublin? Wiecie może, czy busy kursują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak trasa Lublin - Biłgoraj? Wiecie może, czy busy kursują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do bilgoraja zajezdzony snieg a uważaj na tych niedzielnych kierowców jada jak traktorzysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...